Whatsapp fake ( sahte) numara almak artık mobil-onay.com da  çok kolay. Whatsapp hizmetlerinde  kullanmak üzere sanal ( yabancı numara) alarak  whatsapp üzerinde  rahatça kullanabilirsiniz. Whatsapp sahte numara  kullanımı son derece basittir. Whataspp sahte numara  kullanabilmek için yapmanız gereken  bazı aşamalar vardır.

Mobil Onay İçin Kayıt OL! 

Whatsapp kullanabilmek için  öncelikle yapılması gereken mobil-onay.com adresine girip  kayıt olmanız. Kayıt  olma aşaması  çok basittir. Daha sonra  yapmanız gereken işlem  fake whatsapp numarası  alabilmek için  hesabınıza  bakiye yüklemeniz. 1,45 ₺  den başlayan rakamlarla  kendinize bir  numara  temin edebilirsiniz. Sistemden seçeceğiniz ülkeye göre numaranızı aldıktan sonra; o numara numaralarım bölümünde  size ayrılacaktır. Sonra whatsapp  uygulama üzerinden telefon numarasını alan kodunu doğru şekilde girerek  mobil onay işlemi  için  doprulama kodu istiyoruz. Doğrulama kodu panelinizdeki numaralarım kısmına  gelecektir.

Doğrulama Kodu Gelmedi ?

Mobil onay yaparken whatsapp doğrulama  kodu gelmiyor ise numarayı iptal edin ve kendinize yeni bir numara alın. Bu işlemden size  herhangi bir rakam yansıtılmaz. Eğer kesilen bir bakiye varsa da geri iade edilir.

Whatsapp Numara Hatası Veriyor

Whatsapp  numara hatası veriyor ve doğrulamaya göndermiyorsa o  numara daha önce biri tarafından alınmış  olabilir  bu durumda;

  • Başka bir numara alın
  • Başka bir ülkeden  whatsapp numarası alın
  • Bağlantı ayarlarınızı kontrol edin
  • www.mobil-onay.com adresindeki  temsilcinize bilgi verin.

Whatsapp fake numara ( sanal numara) alarak hem başka ülkelerden prestijli bir numaraya sahip olabilir, hem de  internet üzerinden güvenmediğiniz ve ya numaranızı  görmelerini istemediğiniz satıcı  ve ya hizmetler hakkında bilgi  alabilirsiniz.

Kimler Tercih Eder?

Butik işi yapan firmalar

Yurt dışına iş yapan firmalar

Güvenli olmayan satıcılarla görüşmek zorunda olan firmalar

Whatsapp sanal  numaraları  kullanabilirler.

Önemli Bilgi: Whatsapp numaralarının kapanmamaya karşı herhangi bir  garantisi  yoktur. Numaralar 1 saat sonra da kapanabilir 1 yıl sonra da ….  Bu  tamamen servisler ve sağlayıcı ile alakalı bir durumdur.

 

Siz de 0,50 ₺ 'den başlayan fiyatlarla sanal numara almak için  tıklayın 


Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir