Mobil onay yada mobil sms onay  sosyal medya sitelerinin  bir cep telefonu  kullanıcısının  numarasını doğrulamak için kullandığı, kod gönderim ve doğrulama aşamasından oluşan  sanal doğrulama sitemdir. Mobil doğrulama sayesinde  ilgili  hesapta kullanım hakları ve  kullanım özelliklerine  numara üzerinden erişilebilmektedir. Mobil onay  neredeyse tüm sosyal medya ve  mail hizmeti  veren internet  kuruluşlarında hatta bazı  büyük alışveriş sitelerinde etkin olarak  kullanılmaktadır. Mobil sms doğrulama sayesinde  birden fazla sosyal medya hesabı  kontrol edilebilmekte ve kişi kendi  kullandığı  şahi telefon numarasını vermekten  kurtulabilmektedir.

Google – Youtube  Mobil Onay

Google hesabı  oluşturduktan sonra kişinin  bu hesabı telefon hattı üzerinden doğrulaması istenecektir. Eğer daha önce doğruladığınız google hesabınız var ise ve ya kendi  numaranızı kullanmak istemiyorsanız  internet üzerinden dijital  numara alarak  tek  kullanımlık doğrulama kodu sayesinde  onay  yapabilirsiniz. Bu sosyal medya hesap satış sektöründe  çalışan kişiler için çok  kullanışlı bir yöntemdir. Hesabı daha sonra devralan kişiler kendi numaraları ile tekrar  onay yapabilirler.

Youtube  hesabı doğrulamak da aynı yöntemle  olur. Temelinde  bir google hesabı  olan youtube numara  doğrulama adımları da aynıdır .

Whatsapp uygulamasında da  sanal numaralarınızı kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz ülkeden  gelen doğrulama kodu ile ilgili numarayı  kullanmanız mümkündür. Whatsapp’ ta  sanal  numara hizmetini  kullanmak için yapmanız  gereken whatsapp  busines  versiyonunu  yüklemek olacaktır. Kendi  hesabınız  açıkken  iki hesabı birden  kullanmanız mümkündür.

Mobil onay  hizmeti  onlarca platform  için kullanılabilmektedir. Mantık, sizden doğrulama  isteyen bir mecrada sanal numara alarak  bir defalık doğrulama  hizmetine erişip hesabı  kullanıma açmaktır.

Mobil Onay Nerede Kullanılır? 

Mobil sms  onayı whatsapp, facebook, instagram, twitter, google , hotmail, başta  olmak üzere  yüzlerce serviste  kullanılabilmektedir. Numara  doğrulama  işlemi  oldukça basit bir işlemdir. Bir kez onay kodu alınan numara bir kez daha kullanılmaz ( Whatsapp’ ta kullanmaya devam edebilirsiniz fakat  herhangi bir kullanım zamanı  garantisi  bulunmamaktadır.

En güvenilir Mobil Onay Sitesi 

Sitemiz www.mobil-onay.com  siz değerli  kullanıcılarımız için en uygun fiyatlı ve en stabil çalışan sistemleri bir araya toplamıştır. Havale / EFT  yada shopier 3d ödeme altyapısı ile kredi kartınız  ile güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Mobil Onay

Siz de 0,50 ₺ 'den başlayan fiyatlarla sanal numara almak için  tıklayın 


Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir