İnstagram mobil doğrulama

İnstagram’ da telefon numarası  doğrulama işlemi  yapmak sanal numaralar  ile www.mobil-onay.com ‘ da  çok basit. Birden fazla insatgram  hesabı  kullananlar ya da isntagram hesap satışı yapıyorsanız  mobil doğrulama tam size göre  bir  işlem.  İnstagram sahte  numaralar  ile onay alma işlemi son derece basit ve  kullanışlı bir sistemdir.

İnstagram Mobil Doğrulama 

İnstagram mobil  onay  kodu almak için yapmanız  gereken işlem çok basit. İlk  önce  www.mobil-onay.com adresine girip   üyelik  oluşturacaksınız. Üyelik oluşturmak son derece basittir ve saniyeler  içinde  mobil onay hizmetimize kayıt yapabilirsiniz. Sona  bakiye yükleme yapmanız gerekmektedir.  Banka  havalesi  ya da  kredi kartı ile güvenli bir  şekilde  bakiyenizi  yükleyip sistemi  kullanmaya  başlayabilirsiniz.

İnstagram İçin Sanal Numara Alma

Hesabımızı oluşturduk bakiyemizi  yükledik  bundan sonra  yapmamız gereken işlem son derce  basit.  Numara al  kısmına geliyoruz. Servislerden İnstagram  seçerek  altta  açılan menüden sanal  numara  almak istediğimiz ülkeyi  seçiyoruz. Fiyatlar  ülkeye göre değişkenlik göstermektedir. Daha sonra numara al  butonuna basıp  sistemden 1 adet  numara almış  oluyoruz.  Numaralarım  kısmından  buradaki sanal  numaramızı alıp instagram  numara doğrulama bölümünde  giriyoruz. Size  gelen doğrulama kodu www.mobil-onay.com sitemizdeki  numaralarım  bölümüne  gelecektir. Oradaki doğrulama kodunu instagramda  ilgili alana girdiğimizde  instagram numara doğrulama işleminiz başarı ile tamamlanmış oluyor. Bu numaralar  tek kullanımlıktır. Bir kez onay  kodu gelen numaraya  başka kod gelmez.

İsntagram  mobil  onay kodunuz gelmedi  ise numarayı  iptal edebilirsiniz. Bunun için sizden bir ücret kesilmez , kesilen bakiye var ise  hesabınıza geri iade edilir.

İnstagram Fake Numara 

İnternet  üzerinde  mobil onay  işlemi  instagram fake (sahte ) numaralarla doğrulama alma  hizmeti gibi de bilinmektedir. Mobil onay  işlemi aslına tek  kullanımlık  numaralar ile bir defalık hesaplarda  mobil sms doğrulama işlemdir.

Mobil Onay  işlemini sadece  instagram değil diğer tüm hizmetlerde  kullanabilirsiniz. Yapmanız gerek işlem aynıdır.

 

 

Siz de 0,50 ₺ 'den başlayan fiyatlarla sanal numara almak için  tıklayın 


Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir