Sosyal medya  kullanıcıları artık  bir  çok hesaplarını google hesapları ile bağlamaktadır. Burada  birden fazla telefon numarası gerektiği için  mobil  onay siteleri  ön plana  çıkmaktadır. Mobil Onay sayesinde  birden fazla  telefon numarası almadan  google hesaplarınıza doğrulama kodları  alabilirsiniz. Özellikle instagram  ve youtube  hesabı  alım satımı  ile uğraşanların en çok  tercih ettikleri siteler  mobil sms  onay sitelerdir. Bu sayede onlarca telefon hattı  bulmaya gerek kalmadan  hesaplarını mobil doğrulama  ile doğrulayabilmektedirler.

Google Doğrulama Kodu Alma

Google veya youtube  hesabı doğrulama kodu  almak için  öncelikle  mobil-onay.com adresine giderek  saniyeler içerisinde kayıt  olabilirsiniz. Daha sonra hesabınıza  kredi yüklemeniz gerekmektedir. Havale  ile  min. 1  ₺ , banka ve ya kredi  kartı  ile min. 10 ₺  yükleyerek sitemi  kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra istediğiniz servisi  ve ülkeyi seçip  numaranızı alabilir sonra  numarayı  google doğrulama için kullanabilirsiniz. Eğer doğrulama kodu gelmez ise işlemi iptal ettiğiniz taktirde  sizden kesilmiş olan miktar hesabınıza geri devrolacaktır.

Sürekli Numara Stoğu  var mı? 

mibil-onay.com olarak servislerimizi  sürekli güncel  tutmaya çalışıyoruz. Google ve youtube  mobil doğrulama kodu almak için  sistemlerimizi  sürekli  olarak kullanabilirsiniz. Stoklar tükendiğinde sağlaycı tarafında  max.  2 saat  içinde tazelenmektedir. En  popüler hizmetleri  ve en  popüler ülke seçeneklerini siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz.

Telafi Var mı? 

Sistemlerimiz tamamen  otomatik çalışmaktadır. Sistemden ( Bizden) kaynaklı kayıplarınız telafi edilecektir. Sormak istediğiniz her konuda  whatsapp canlı destek hattımızı, online destek birimini ve ya e-mail  yöntemini  kullanabilirsiniz.

Sistemde  onlarca ülke ve 1 ₺ ‘den  50 ₺ ye kadar talebinize  göre sanal numara  bulabilirsiniz.

Youttube  ve google mobil doğrulama numaralarına ulaşmak için alttaki görselden  site arayüzüne  ulaşabilir ve  sistemi  kullanmaya başlayabilirsiniz.

Siz de 0,50 ₺ 'den başlayan fiyatlarla sanal numara almak için  tıklayın 


Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir