Facebook sanal  ( tek kullanımlık ) telefon numarası ile  mobil onay  yapmak  www.mobil-onay.com da çok basit bir işlemdir. Facebook yeni kayıt yaparken sizden mobil doğrulama kodu isteyecektir. Bu durumda  kendi  numaranızı vermek istemez  iseniz fake facebook telefon numaraları ile facebook mobil onay  hizmeti alabilirsiniz.  Bu  işlem sadece  facebookta değil bir çok sosyal medya hesaplarında  kullanılabilmektedir. Faceboook sanal  numara ile onay alma işlemi  için  aşağıdaki adımları takip edelim…

Facebook  Mobil Onay Nasıl Yapılır ? 

www.mobil-onay.com  adresine giriş  yapın. Üye değil  iseniz buraya tıklayarak üyeliğinizi  saniyeler  içinde  oluşturun. Daha sonra  hesabınıza  bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Bakiye yükeleme işleminden sonra hizmetler kısmından facebook  seçin. Ülke kısmından hangi ülke numarasından  onay almak istiyorsanız o  ülkeyi seçin ve numaranızı alın.

Numara alma işleminden sonra numaralarım sayfasına  girerek numaranızı  açmış olduğunuz  facebook profilinde sizden doğrulama istenen  numara kısmına girin ve doğrulama kodu  gönder  işlemini  yapın. Doğrulama  kodunuz www.mobil-onay.com  sitesinin  numaralarım kısmına  gelecektir. Buradaki  kodu facebook  hesabınızda  girin  ve  facebook  mobil onay işleminiz tamamlanmış demektir.

Bu numara sadece bir kez kullanılabilir. Sahte  facebook numarası ile doğrulama yapmak bu kadar basit.

  • Numara aldınız, eğer  onay  kodu  gelmez ise iptal edin. Bakiyeniz geri yüklenir.
  • Numara aldıktan sonra  belirli bir sürede  onay kodu talep etmeniz gerekir. Yoksa  işlem iptal edilir.

Facebook SMS Doğrulama Hizmeti 

Mail Onay  olarak  facebook  mobil onay hizmeti  dışında  bu  işlemi whatsapp, instagram, twitter, google, youtube vb  yüzlerce sosyal medya  uygulamasında  ve  ya internet sitesinde  mıbil onay kodu almak için  kullanabilirsiniz.

 

 

Siz de 0,50 ₺ 'den başlayan fiyatlarla sanal numara almak için  tıklayın 


Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir